BJKgs 20:00 ALNYfb

GÖZgs 20:00 BNDfb

ALMgs 23:00 ESPfb

BOLgs 20:30 SPEfb

LECgs 22:45 USSfb

RBLgs 22:30 STUfb

LORgs 23:00 RENfb

SLgs 22:45 ASEfb

MCFCgs 23:00 ARSfb

BFRgs 2 - 0 MAUfb

FLUgs 1 - 1 BOSCfb

SCFCgs 2 - 0 MOCLfb

MFCgs 4 - 1 SBFCfb

SPFCgs 4 - 1 APDfb

ABCgs 5 - 1 POTfb

SEQgs 1 - 1 BPBfb

USLDgs 21:30 BPFCfb

SOCgs 21:30 FCMfb

LBCgs 21:30 AVRfb

VERgs 21:30 LEPUfb

SVEgs 21:00 RWESfb

FDgs 20:30 FCMfb

KSCgs 20:30 SCPfb

HER(A)gs 21:00 FCLLfb

BFCDgs 21:00 ZFCMfb

CZRgs 19:00 FDŞfb

SENgs 22:00 MORfb

URUgs 4 - 1 BOLfb

VENgs 1 - 0 EKVfb

CAGgs 22:30 SPALfb

ATLgs 2 - 2 CSLfb

PECgs 22:00 TOSfb

HELgs 22:00 AJX(A)fb

VVVgs 22:00 ADOfb

FCENgs 22:00 HERfb

RJCgs 22:00 FCDOfb

NACgs 22:00 AZ(A)fb

FCDBgs 22:00 MVVfb

TELgs 22:00 ALMRfb

RACgs 23:00 CDTfb

Kırmızı şeytanların Seçer’e tepkisi dinmiyor

Geçtiğimiz yıl İçel İdman Yurdu’nun şampiyonluk mücadelesi verdiği ligde hiçbir maçlara katılmayan ve Mersin’de Orduspor ile oynadığımız maça da katılmayarak tüm kentin eleştirilerine maruz kalan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in, Mersin İdman Yurdu’nun kuruluşunun 97’nci yıldönümünde Mersin İdman Yurdu meydanındaki kutlamalara katılması yeniden eleştirilere neden oldu.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, geçtiğimiz yıl hiçbir destekte bulunmadığı İçel İdman Yurdu’nun bu yıl Mersin İdman Yurdu’nun kuruluş yıldönümü etkinliklerinde yaptığı konuşma başta Mersin İdman Yurdu’nun taraftar topluluğu Kırmızı Şeytanlar olmak üzere kentte büyük eleştirilere neden oldu. Başkan Seçer başkan seçildiği yıllarda İçel İdman Yurdu için, “Mersin İdman Yurdu’na da reçete yazacağız. Merak etmesin kimse. Öyle bir reçete yazacağız ki bir daha asla hastalanmayacak” demiş, aradan geçen zamanın ardından da İçel İdman Yurdu Kulüp Başkanı Metin Saltık, “Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’den herhangi bir destek görmedik. Ve buradan kendisine bir kez daha sesleniyorum; reçetenizi bekliyoruz sayın başkan. İnşallah reçetemiz bir an önce hazırlanır da biz de görürüz. Çünkü reçetenin içinde ne olduğunu biz de çok merak ediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.
İçel İdman Yurdu’nun 3. Lig’de şampiyonluk mücadelesi verdiği sezonda hiçbir destekte bulunmayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, tüm eleştirilerin hedefi olmuş ve İçel İdman Yurdu’nun şampiyonluk için hayati önem taşıyan Orduspor maçına da katılmamış ve bu durum stadyumu dolduran 25 bin taraftar tarafından büyük tepkiyle karşılanmıştı. Hatta Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin’de oynana bu maça destek vermediği için taraftarlar tarafından stadyumda yuhalanmıştı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, İçel İdman Yurdu’na hiçbir destekte bulunmayıp bugün kulübün kuruluşunun 97’nci yıldönümü etkinliklerine katılarak taraftarlardan bir kez daha yoğun tepki gördü.
Başkan Seçer’in kulübün kuruluş yıldönümü etkinliklerinde yaptığı konuşmada, “Reçete sözü vermiştik hani. Mersin İdman Yurdu siyaset üstü bir takımdır. Söz veriyorum, birlik beraberlik içinde İdman Yurdu’muzu hep birlikte hak ettiği yere taşıyacağız. Yeni Mersin İdman Yurdu Meydanı projesi de başladı. Söz veriyorum, Yeni bir meydan yapacağız” ifadelerini kullanması büyük eleştirilere neden oldu.

Geçtiğimiz yıl da takıma destek sözü verip hiçbir maça katılmayan Vahap Seçer’in bu açıklamaları alanda bulunan taraftarlar tarafından geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da yuhalandı. Bazı taraftarlar, “Takım hakkında hangi verdiğin sözü yerine getirdin. Kentimizin takımının hiçbir maçlarına katılmadın, sadece Ankara’da oynadığımız final maçına katıldın. Onda da amacın zaten belliydi. Amacın tamamen siyaset” diyerek tepki gösterdi.

0 0 0 0 0 0
  YORUMLAR

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Akdeniz’de yüzme bilmeyen çocuk kalmayacak

  Hızlı Yorum Yap

  0 0 0 0 0 0
  Yazarlar
  Video
  Galeri

  Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

  Diyalog Haber'e üye olun

  Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

  Diyalog Haber'e giriş yapın

  Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.